Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki jó Angolban?...

Valaki aki jó Angolban? Segítene nekem?

Figyelt kérdés

Ezt a szöveget lefordítanátok nekem:

"ok here is the deal since its going into store tomorrow i want you make a page with it this week and do praise game and ctm when its done and do advertising everywhere that way thee kit ad still running sound good?"


Nagyon fontos lenne! Köszönöm előre is!


2010. dec. 5. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Mielőtt rátérnénk a szövegre, elmondod az angol miért nagy A?
2010. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

csak elírtam :D

bocs !

2010. dec. 5. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Oke, szoval mivel holnap kerul a boltokba szeretnem, ha keszitenel neki egy weboldalt meg ezen a heten, es nagyon dicserd a jatekot es a CMT-t (nekem errol a country music television jut eszembe:D de ketlem h az lenne) es ha kesz vagy kezdd el mindenfele hirdetni, hogy a nemtudommilyen reklam meg mindig fusson, ez rendben van?

De egyreszt tele van a szoveg hibakkal, masreszt nulla a tagolasa, ugyhogy nem vallalok ra garanciat.

2010. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!