Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni, alapszintről napi egy-két óra gyakorlással társalgási szinten japánul?

Figyelt kérdés
2008. jan. 17. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én tanultam, napi egy-két órai szinten, akkor kb. néhány hónap volt, mire egyáltalán megértettem, hogy mit mondanak. Természetesen akkor is csak azt, amit már "hallottam, ismertem".

A nyelvtana könnyű, hasonlít a magyarhoz, viszont nekem a legtöbb gondot a szavak megjegyzése, memorizálása okozta.

És miután nem használtam fél évet, szinte elfelejtettem. Most akarom újra elővenni, felfrissíteni a tudásom.

2008. jan. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Par honap, ikkyuu-t leteszed egy ev intenziv tanulas utan[NAGYON intenziv.:)]
2008. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1kyuu a faszt, már megbocsáss, de 1kyuu az már majdnem anyanyelvi szint.. de ha te 1 év alatt megtanulsz több mint 2000 kanjit meg az egész nyelvtant kb nulláról akkor majd szólj és kom megtapsollak.

1 év alatt a ha rohadtul hajtassz is csak max a 3kyuu sikerülhet, azaz az új 5 szintes rendszerben a 4kyuu.

2009. dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!