Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit mondtok, melyik a legkönny...

Mit mondtok, melyik a legkönnyebbnek titulált német középfokú kétnyelvű nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kinek mi a könnyű, nem lehet így besorolni egyiket sem. Szeretném tudni, hogy kinek milyen élménye volt a vizsgával? Az origos nehéz azt tudom, hozzá képest milyen a többi?
2010. dec. 14. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
én jó vagyok németből főleg a nyelvtanból, ezért az origo-t ajánlották a tanáraim. de én nem akark arra menni mer nem és kész:D én januárba meek ösd-re és azt mondják h ez az egyik legkönyebb nyelvvizsga. nekem is teccik mer sok idő van a feladatokra: 4 szövegértésire 90 perc és egyik szövegértés se bonyolult. de amelyik nyelvvizsga neked szimpi abból tölts le mintafeladatsort és hasonlítsd össze az eredményedet.
2010. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem ZD-van, röhögve csináltam meg 97%-ra, kaptam mellé középfokút is. hozzátenném, hogy be tudd lőni, én éltem kint fél évet ugyan Németországban, de a nyelvtanom az ahogy esik úgy puffan jellegű. ennél viszont, ha a nyelvtani részre nulla pontot kapsz (ami művészet lenne szerintem), akkor is meg tudod csinálni a középfokhoz elég százalékot.
2010. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!