Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha három évig heti 4 órában...

Ha három évig heti 4 órában tanulok spanyolul úgy, hogy olaszul beszélek, akkor spanyolból milyen szintre juthatok el?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg középfokúznom kell majd ennyi idő után, úgy, hogy nem tudok olaszul. Szerintem simán meglesz neked is a középfok, főleg, hogy beszélsz olaszul.
2010. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és középfokú spanyollal ki lehet költözni Spanyolországba?:D
2010. dec. 15. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki lehet költözni alapfokú spanyollal is, a kérdés, hogy mit akarsz ott csinálni, és mihez értesz még majd a spanyolon és olaszon kívül. Ja, és angol nyelvtudás nélkül már Spanyolországban sem mész sokra...
2010. dec. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha elég okos vagy, a felső meglesz.

Én heti 3 órában tanulás után 2 év után középfokúztam, előtte már tudtam franciául is.

2010. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

másodiknak nincs igaza :D

nem egy ismerősöm kint él Spanyolországban, és tökéletes életet élnek angoltudás nélkül :D

2010. dec. 15. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!