Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérni szeretnék egy kis...

Kérni szeretnék egy kis segítséget ebben a pár mondatban. Szeretném kideríteni, hogy vannak ezek a mondatok spanyolul. (? ) Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
1.)Ahogy én látom, ha szivárványt akarsz látni, el kell viselned az esőt. 2.)"A tegnap bánkódásai és a holnap álmai között vannak a ma lehetőségei." 3.)"Az élet olyan, mint egy bicikli: addig nem esel le, amíg pedálozol." 4.)"A kudarc egy alkalom az intelligensebb újrakezdésre." köszönöm előre is,habár tudom,h nem egyszerű mondatok,de már azt is köszönöm,ha valaki elolvassa.
2010. dec. 18. 02:57
 1/4 anonim válasza:

nem nagy a spanyol tudásom de ha minden igaz akkor így van:

1) A mi modo de ver, si usted quiere ver un arco iris, tienes que ir a través de la lluvia.

2) "La languidez de ayer y de mañana de hoy los sueños son algunas de las posibilidades."

3) "La vida es como una bicicleta: no se le caen hasta pedálozol".

4) "El fracaso es una oportunidad para el nuevo comienzo inteligente".


Ez nem tuti de ha minden igaz akkor így vannak...

2010. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szépen köszönöm!:)
2010. dec. 18. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmmm.O

1. Me parece que para ver un arco de iris, tienes que (hay que) aguantar la lluvia.

2. Entre los ...(bánkódások) de ayer y los suen*os de man*ana están los posibilidades de hoy.

3. La vida es como la bicicleta: no te caes hasta que sigues ...(pedáloz)ando. (uno no se le cae).

4. El fracaso es una posibilidad para un nuevo comienzo intelligente.


Én így próbálnám mondani, aztán a franc tudja, jó-e. Szerintem jobb, mint a google translator.

2010. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm,aranyosak vagytok,h fáradoztatok a fordítással.
2010. dec. 19. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!