Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1 év alatt megtudnám úgy...

1 év alatt megtudnám úgy tanulni az angolt hogy érettségizzek belőle?

Figyelt kérdés
8 évig tanultam angolt(óvoda + általános) majd most lassan 3 éve tanulok németet, ha ezek után nyáról elkezdeném tanulni az angolt megírnám a különbözetit és áttennének megtudnám annyira tanulni hogy jól leérettségizzek? Csak attól félek hogy nem sikerül a különbözeti és megint német..pedig egész nyáron angoloztam, akkor nehezen tudom behozni hogy jó német érettségim legyen? mert most jelenleg folyamatosan szenvedek a kettesért, pedig nem ez a célom.. :( Segítsetek mit tegyek?
2010. dec. 28. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnál esetleg nyelvtanfolyamra vagy tanárhoz járni? Mert 1 év alatt meg lehet tanulni amúgy.
2010. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyártól járnék tanárhoz hogy segítsen hogy a különbözeti sikerüljön és végig járnék egészen érettségiig tanárhoz.Csak attól félek nem sikerülne a külöbözeti mert van rá 2 hónapom(nyár) hogy megtanuljam a 3 éves anyagot angolból..
2010. dec. 28. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a tavalyi angol érettségi feladatokat (több oldalon is megtalálod, oh.gov.hu, felvi.hu például). Ha a mostani tudásoddal úgy érzed, hogy valamennyire elfogadható szinten meg tudod oldani, akkor vágj bele bátran, menni fog az érettségi.
2010. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán, főleg, hogy van előzetes tudásod (8év!!) és szorgalmad.
2010. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező.

A nyelv érettségit úgy kell elképzelni (és nem csak a nyelv érettségit hanem mindenfélét), hogy az egy rohadt nagy vicc.

Én az egész érettségire 3 órát tanultam és minden 4-es kivétel a magyar mert az 5 lett. Úgy hogy simán meg tudnád tanulni az angolt ráadásul hogy előtte 8 évig tanultad.

Én amúgy nem értem h mit kell mindenkinek rágörcsölni az érettségire mert szerintem 3masnál rosszabbat nem is lehet kapni. Na mind1. A lényeg h meg tudod tanulni.

2011. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!