Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítenél egy angol háziban?

Segítenél egy angol háziban?

Figyelt kérdés

Írnom kell a koedukált iskolákról és azok előnyeiről, hátrányairól. Az a baj, hogy én nem találtam jó anyagot erről a neten :( Esetleg eltudnád mondani, hogy milyennek az efféle iskolák? A többit persze már lefordítanám...


köszi!


2011. jan. 4. 17:14
 1/4 kanóc ***** válasza:

A koedukált iskolák azok, ahol egy iskolába, sőt egy osztályba járnak a lányok és a fiúk. Magyarországon majdnem minden iskola ilyen, gondolom ezért nem ismerted a kifejezést.

"Nem voltunk még koedukáltak,

Az osztály fiúkból állt" /Cseh-Bereményi/

2011. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségedet!
2011. jan. 4. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha agyilag ennyire zokni vagy, annyit megtehettél volna, hogy bevered a co-educate vagy co-education szót az ötmillió szótár egyikébe, és kiírta volna neked, hogy azt jelenti, hogy: együtt nevel/tanít/oktat fiúkat és leányokat [iskolában]; fiúk és leányok együttes iskolai nevelése/tanítása.
2011. jan. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miért te hanyas vagy (voltál) angolból?? Csak megjegyezném, hogy 18 éves létemre sikerült dícséretes 5-ösre lezárni így félévkor, mivel nem volt más jegyem az ötösön kívül, jah és van középfokú nyelvvizsgám is.. Szal ki az agyilag zokni? -_- egyébként is csak segítséget kértem mert NEM TALÁLTAM SEMMIT a neten, amit használhatnék!
2011. jan. 13. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!