Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1hónap alatt magamtól, itthon...

1hónap alatt magamtól, itthon feltudok készülni középszintű angol nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Kéne a továbbtanuláshoz. Angolból 2-es vagyok, mert a nyelvtani részekre nem esikjó annyi időt fordítani, inkább a szavakat részesítem előnyben. De ha muszáj akkor persze nekiállok és felkészülök. CSak ha ugye meg nem sikerül, akkor buktam 30ezret, plusz azt felvegyenek a suiba ahova akarok menni.:S
2011. jan. 9. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Egy hónap nagyon kevés idő. De attól függ milyen szinten vagy.Ha alap és középfok között, akkor napi 4-5 óra intenzív tanulással meglehet. Máshogy nem igazán.
2011. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy hónap alatt max akkor megy, ha a középfokú szókincs és nyelvtan egyik része sem új, max csak át kell ismételni, illetve a vizsgasor is valamilyen szinten ismerős. Na szerintem ekkor 4-5 óra naponta.

Esetleg külföldön 1 hónap reggeltől-estig beszéddel...

2011. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, azért ez nem igaz. Nekem felsőfokúra már csak át kellett ismételni a szavakat (egy egész könyvet) és mivel már valaha tudtam belőle sokat, egy hét alatt megvolt. De amúgy kérdező, ha kettes vagy nem valószínű, hogy középfok közelében vagy. Ezt abból gondolom, hogy nálunk még az ötösök sem középfokúztak le különtanár nélkül, olyan sz.ar az iskolai oktatás
2011. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de nekem muszáj!!!
2011. jan. 9. 15:11
 5/18 anonim válasza:
89%
Azt írtad, hogy kettes vagy angolból. Így magadtól, csak egy hónap alatt nem sokra mész. :S A nyelvtanra nagyon sok időt kellene fordítanod, mert az "igazi" angol tudás azon alapszik. Javaslom, hogy gyorsan keress egy magántanárt, aki nagyjából fel tud készíteni.
2011. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
MUSZÁJ. nem muszáj, mehetsz másik suliba is. egyébként meg nagyon nehezen lehet. de ha nekedmuszáj akk már mától napi 5 órát csak az angollal foglalkozol. nézd át a nyelvtant és a szavakat. utána meg oldj meg pár vizsgatesztet
2011. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kiderült h 2hónapom van rá:D
2011. jan. 9. 15:25
 8/18 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vok

egyébként ha nekem muszáj, akk má legalább 1 hónapja készülnél rá és nem most kezdenéd el. ha meg az a válasz h addig nem tuttad h hova akarsz menni: legközelebb dönts korábban vagy olyan sulit válassz ahova nyelvvizsga nélkül is bekerülhetsz!

2011. jan. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ja meg még annyi h hülyének ne nézz minket!! vasárnap honnan derülne ki h te még 2 hónapot tucc készülni??!!
2011. jan. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

mert márciusba lesz a nyelvvizsga, NAGY OKOS!!XD

ma meg nem kell nyelvvizsga ahova megyek, nem kérik, csak jó ha van, így kapok plusz pontot:))))))

2011. jan. 9. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!