Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középszintű nyelvvizsgára...

Középszintű nyelvvizsgára magántanárral felkészülni haladó szintről nagyon drága?

Figyelt kérdés
pl.: egy színvonalas euro-nyelvvizsgára gondolok! Kérlek segítsetek, mert nem tudom milyen árba vannak ezek, csak annyit tudok, hogy nem olcsó. Várom a válaszokat! :) 17/L
2010. aug. 30. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg haladó szinten vagy, akkor onnét már nem olyan vészes középfokra felkészülni, annyira nem drága, bár ez tanár függő, lehet egy óra 1500ft is meg 3ezer is. Nyelviskolák olcsóbbak, kérdezz annak is utána, melyiket ajánlják a környékeden.

Euro nyelvvizsga miért színvonalas ?

2010. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okés, érdeklődök, hát mondjuk mert nemzetközileg elismert (az egész világon bárhol elismerik).. nem elég? :)
2010. aug. 30. 21:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Én euro vizsgáztató tanárhoz járok, és 90 perc 5000 Ft. Tehát nem olcsó...
2010. aug. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

telc, ecl stb is nemzetközileg elismert, de ezeket meg az eurot sem fogadják el túl sok helyen, az egy dolog, hogy ez a neve, hogy nemzetközileg elismert.

Ha igazán jó nyelvvizsgát akarsz, ott a cambridge, city and guilds stb. Ezeket fogadják el. amúgy szerintem inkább ismerősöktől kérdezgess, ők kihez jártak, mert sok magántanár van, de bele lehet trafálni olyanba, aki kevésbé jó.

2010. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!