Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem tudtok, olyan angol...

Nem tudtok, olyan angol tanfolyamot, ahol kifejezetten a nyelv és a beszédtechnikára mennek rá, tulajdonképpen akcentus mentesítésre?

Figyelt kérdés
Színészetet tanulok, itt Magyarországon, de a külföldi lehetőségek is tetszenek különböző külföldi színészképző iskolákba. Angolul tudok, egész jól beszélni, de mivel itt tanultam Magyarországon (és nem mondjuk anyanyelvi környezetbe) nem tökéletes az angolom. Az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok-e olyan képzést, ahol kifejezetten angol beszédtechnikát tanítanak és arra mennek rá, hogy angolosan szépen tudj beszélni, lehetőleg belföldön, Budapest környékén, de akár külföld is érdekel.
2011. jan. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ehhez anyanyelvi tanár kell, csoportos tanfolyamként ilyenek Magyarországon nincsenek.


Esetleg egy magántanárt kereshetsz ilyen dolgokkal; vagy külföldön találsz ilyen tanfolyamokat.


Nem is tudom melyik olcsóbb, magánóra vagy külföldre menni!


Ha külföldre mész az hatékonyabb persze, csak úgy lehet kiváló eredményeket elérni az akcentus terén. Sajnos nem is hiszek abban, hogy heti 1-2 óra annyira eltüntetné az akcentust.


Szerintem csak az segít ha a nap 24 óráját anyanyelvi környezetben töltöd min pár hónapig!

2011. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, én is a külföldbe gondolkozom főleg, de ott is úgy lenne érdemes ha lenne kifejezetten ilyen beszédtechnikai tanfolyam
2011. jan. 10. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
kint is vannak színészképzők, keress rá a neten és kérdezz rá a részletekre, lehetőségekre.
2011. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez jó ötlet kösszi
2011. jan. 13. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!