Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia középfokúhoz tanácsok?

Francia középfokúhoz tanácsok?

Figyelt kérdés
BME francia középfokú vizsgához kérnék tanácsokat! Milyen? Menyit kell tudni? Rendesek e? Szóbeli? Magnó?
2011. jan. 12. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
én ezen voltam, van fordítás is, két teremben folyt egyszerre a vizsga, közvetlenül egymás mellett ültünk, a felügyelő ránkszólt, h ne ilyen feltűnően lessük egymást, a szóbelin 2 nő volt és az egyik hülyének nézett, amikor vmi tök igazat mondtam, az nem volt könnyű, de én átmentem pedig nem voltam nagyon jó belőle, igaz egy kisvárosban élek és itt egy nyelvvizsgaközpontban volt a vizsga, nem kellett felmennünk Pestre ott biztos szigorúbban veszik a felügyeletet
2011. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is hülyének néztek szóbelin. Nekem nem volt szimpatikus nyelvvizsga, egyáltalán nem! Pesten voltam. Írásbelin a magnóhallgatásnál a BME alagsorában voltunk, az audmax-ban. Csak az elöl ülők hallották a magnót, ezért nagyon sokan kiakadtak, elég botrányos volt, többen felálltak, és kimentek. Gáz.


Amúgy sikerült.

2011. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Angolból, németből ORIGO-t csináltam. A BME francia sajnos nincs meg. A BME-vel kapcsolatban én sem tudok pozitívan nyilatkozni...
2011. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm.. én amúgy Nyíregyházára megyek!
2011. jan. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!