Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy valakinek sikerül az emelt szintű német érettségi, ha régebben egy erős 4-re írta meg és kb 4 hónapja van még hátra felkészülni? Sikerülhet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 18:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen és elfelejtettem leírni,hogy körülbelül 80%-ra kéne teljesítenem,és otthon készülök fel rá.A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.(:
2011. jan. 12. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne mártírkodj kérlekszépen, az emelt nyelvi érettségik nem nagy cuccok, nagyjából egy fokkal nehezebbek a középfokú nyelvvizsgánál. 4 hónap alatt ha csak napi 1 órát ráfordítasz vagy heti 2 délutánt, röhögve fogsz fejlődni.
2011. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem úgy lett 60 fölötti, h bár 12 évig tanították, de nagyon nem szerettem, magántanárhoz jártam max fél évet, de azt se vettem túl komolyan, ill otthon sem készültem.

Segítőkészek, aranyosak voltak a szóbeliztetők.

Szóval sikerülhet :)

2011. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!