Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen sorozatokat érdemes...

Milyen sorozatokat érdemes nézni angolul?

Figyelt kérdés
Ha tudtok valamilyen sorozatot ajánlani, akkor annak is örülnék, ha megmondanátok, hogy honnan lehet hozzá feliratot szerezni, és hogy illeszthető ez össze a videóval.
2011. jan. 15. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A Született feleségekben nagyon szépen, érthetően beszélnek, és a sztori sem rossz.


Feliratot a hosszupuskasub.com-ról tölthetsz le. Összeilleszteni úgy lehet, hogy ugyanaz legyen a fájlneve a filmnek is, és a feliratnak is, és egy mappában legyenek.


Pl. Filmek mappában van egy .avi (a film) és egy .srt (a felirat) fájl.


ha nem azonos a nevük, akkor át kell nevezni.


pl. e01.avi és e01.srt, vagy szuletettfelesegek.avi és szuletettfelesegek.srt, tehát a kiterjesztés marad a régi, csak a névnek kell egyezni, de annak teljesen, minden írásjel és karakter számít.


Ha ez megvan, és elindítod a filmet, a lejátszó automatikusan hozzárendeli a feliratot.

2011. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nyelvtanulásra a legjobb sorozat az a How I met your mother (Így jártam anyátokkal a magyar címe)

nagyon szépen és érthetően beszélnek benne, és maga a sorozat pedig fantasztikus, vicces, nagyon szórakoztató, komolyan csak ajánlani tudom:)

2011. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Scrubs

Friends

Little Britain

You rang mylord

2011. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vámpírnaplókat is csak ajánlani tudom. :]
2011. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 16. 03:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!