Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az amerikai sorozatokat értem...

Az amerikai sorozatokat értem angolul felirat nélkül akkor körülbelül milyen szinten van a nyelvtudásom?

Figyelt kérdés
PL:House,HIMYM,TBBT
2010. jún. 19. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
alapfok
2010. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy a nyelvtant mennyire vágod. Sajnos a nyelvvizsga inkább a nyelvtani dolgokra megy rá, mint a beszédkészségre.
2010. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy hallot szöveg értésénél (gyk "magnóhallgatás") könnyebb dolgod lenne. Amúgy attól, hogy érted, nem biztos, hogy írni, fogalmazni, beszélni is tudsz az adott nyelven.
2010. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
középfokú angol érettségim 97% lett
2010. jún. 19. 17:32
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan szinten vagy. Vagy ahhoz közel. Változatlanul vallom, hogy ez pusztán a hallot szövegnél segít, maximum egy kicsit a kiejtésben, mert ez nem aktív használat.
2010. jún. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Középfokú angol érettségi egy gyépés is megcsinál 100% közelire. A középfokú nyelvvizsga szintjét meg sem közelíti. Taln az alapfokét sem éri el, ebben nincs tapasztalatom.
2010. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, most nézem, hogy érettségi, én egyből nyelvvizsgát láttam. Hát egy középiskolai érettségi nem egy nagy mutatvány.
2010. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem nyelvvizsga a célom csak szeretnék kijutni hajóra

pincérnek ahhoz szerintetek elég lehet ?

2010. jún. 19. 17:47
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

bőven elég arra hogy hajón doglozz vele angol nyelvűek között. a 17:43-es válaszolóra meg ne hallgass mert egy gyp-s.


Az én érettségim angolból 80%-os lett középszinten (ma kaptam meg) szóval így még pont ötös. sokkal rosszabb a te 97%odnál, de amikor én külföldön voltam (kb 2 hónapja) simán, bármilyen gond nélkül el tudtam beszélgetni akárkivel. na te még ettől is jobban tudsz az érettségid szerint... szóval szerintem nyugodtan belevághatsz... :)

2010. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

17:52, nem akarok kötekedni, de nálunk olyan is kapott ötöst érettségire, akinek egy nyelvvizsgánál esélye nem lenne, sőt, volt angol anyanyelvű tanárunk 2-szer 2 hónapig, és az adott érettségiző illető abban a 2 hónapban a feladatok felét nem tudta megcsinálni, mert nem értette. Az érettségi nyelvből azért nem szentírás, bár tény, hogy tényleges tudással is el lehet érni jó eredményt.


Mondom ezt én 86%-os felsőfokú nyelvvizsgával, úgy, hogy az érettségim nekem is "csak" 98%-os lett :)

2010. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!