Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnám leellenőrizni a...

Hol tudnám leellenőrizni a német fogalmazásom helyességét?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy szoktam én, hogy amiben nem vagyok biztos, rövidebb mondatrészeket beírok a google keresőjébe idézőjelek közt. Ha nincs vagy kevés találta van, akkor valami nem stimmel. Olyankor átírom más tippre, azt is megnézem, stb...

Ha sok német oldalt kihoz a kereső ugyanarra a beírásra, akkor nagy baj nem lehet.

2011. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg valaki tudna nekem segíteni?
2011. jan. 19. 17:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel 20 mondatom van és így is ilyen rövidebb részekből raktam össze, a google translater, pedig nem jó!
2011. jan. 19. 17:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg beirod ide, és itt meg tudjuk nézni.
2011. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a Livemocha-n barátkoztam össze egy bécsi sráccal, ő ellenőriz nekem, ha minden kötél szakad. ;)

Nagyon aranyos, inkább csak rávezet a megoldásra.

Livemocha és busuu ilyen oldal, lehet külföldi ismiket szerezni, akik segítenek.

2011. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldj privit, én segítek!
2011. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt ellenörizheted a szövegedet:


[link]

2012. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!