Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olaszul szeretnék tanulni, de...

Olaszul szeretnék tanulni, de nincs rá pénzem. Neten hol tudok? Körülnéztem már, de alig találtam pár honlapot ahol ingyen is lehet. Ti tudtok jó oldalakat neten vagy akár anyagot, amit le kell letölteni?

Figyelt kérdés

előre is köszönöm


17/l


2011. jan. 20. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
italian.about.com
2011. jan. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél egy könyvet (azt csak egyszer kell kifizetni), abból bizonyos szintre el tudsz jutni magadtól is, le van írva a kiejtés, nem bonyolult. Én is így kezdtem, olaszok mondták, hogy jól beszélek.
2011. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
livemocha.com-itt tanulom az olaszt és a japánt,nagyon bejön,anyanyelviekkel is beszélgethetsz!
2011. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most kzdtem. Regisztráltam az "interpals.net" közösségi oldalon. Kiszűrtem az olaszokat, és most néhányukkal olaszul-angolul levelezgetek. rendszeresen kijavítanak, fejlesztik az olaszomat! És így rá vagyok kényszerítve, hogy megértsem őket!
2011. jan. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!