Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC Angol középfokú nyelvvizs...

Detti19 kérdése:

TELC Angol középfokú nyelvvizsgával mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Márciusba fogok menni nyelvvizsgázni, és szeretném tudni, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban.
2011. jan. 22. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom pontosan, hogy mire vagy kíváncsi, de nekem elsőre meglett, nem volt nagyon nehéz. De már nem nagyon emlékszem, hogy mi is volt, mert ezt már két éve csináltam.
2011. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A diploma átvétele miatt az ORIGO és a TELC típusra beadtam a jelentkezésemet. TELC 99%-osan ORIGO szóbeli 65%, írásbeli 61%-on sikerült.


Szóval lényegesen könnyebb volt mint az ORIGO vagy PANNON rendszerű. Csak legyen szókincsed! (Középfokra vágd be az 1000 kérdés 1000 választ!)

2011. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm az eddigi válaszokat!

Tudtok mondni olyan típusfeladatokat amiket jó lenne nagyon begyakorolni?

2011. jan. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!