Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol és német mellé franciát...

Angol és német mellé franciát vagy spanyOlt tanuljak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
spanyolt
2011. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Spanyolt
2011. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Franciát NE!!
2011. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A spanyol hasznosabb. Meg szerinten szebb és dallamosabb, mint a francia.
2011. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én a franciát javaslom, mert én angolt meg németet tanulok és az az álmom, hogy tudjak franciául, olyan szép nyelv :) meg szerintem fontosabb nyelv is, mégiscsak az EU nyelve.
2011. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én franciául tanultam hozzá. nem bántam meg, bár egészen odáig utáltam, h kijöttem egy évre Svájcba, itt megszerettem
2011. jan. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

En spanyolul beszelek es imadom.Bar annyira hasznat nem tudtam venni en kinn eltem Mexben azert tanultam meg, az ottani spanyolt beszelem az szebb mint a castellano.Es konnyu a spanyol.

De Europaban a francia hasznosabb bar nekem a franciak nagyon nem szimpik pontosan azert,hogy ra akarjak kenyszeriteni az emberre a nyelvuket.Es nehez elkezdtem en is de nem tetszik nekem olyan mintha rofognenek.

2011. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

aki spanyol akar tanulni íron rám privin olcson vállaok :D

középszintig nagyon jó tanár vagyok:D

2011. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Amelyiket szeretdnéd. Amelyik szimpibb. Amúgy én franciát tanulok, és imádom!!! Az egyetlen tantárgy amit imádok! Annyira szép nyelv, és dallamos! Persze ez tanár függő is.

A spanyolnak szerintem elég furi a hangzása.....

2011. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

az attól függ, a spanyol megtanulása jóval könnyebb.

A franciában nagyon fontos a kiejtés, szóval hogyha ez nem megy, akkor ne is próbálkozz vele:) de ha megy, akkor teljesen mindegy:D habár a spanyolt több országban beszélik, vagyis többre mész vele:D

2011. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!