Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sopronban van olyan angoltanár...

Sopronban van olyan angoltanár aki ezek közül valamelyik nyelvvizsgára felkészítene?

Figyelt kérdés

* Business English Certificate (BEC) Higher

* Certificate in Advanced English (CAE)

* International English Language Testing System (IELTS, academic module) band 6.5 or higher

* TOEFL, IBT score 110 or higher

Szükségem lenne egy nyelvvizsgára ezek közül és nem tudom kihez fordulhatnék. Szeretnék egy megbízható, tanárhoz járni, aki már készített fel diákot ilyenre.


2011. jan. 31. 18:27
 1/1 Kaskó Anita válasza:

Szia!


Kaskó Anita, angol nyelvtanár vagyok. Nagy-Britanniában éltem és diplomáztam. Jómagam is rendelkezem Cambridge CAE nyelv-vizsgával. És természetesen nagyon szívesen felkészítelek rá. A legjobb angol nyelv-vizsga, ami az egész világon elfogadott és magas angolnyev-tudásról ad számot. Rengeteg Cambridge CAE nyelv-vizsgára felkészítő anyagom van és természetesen megfelelő nyelvismeretem. A 70 572 5519-en elérsz.

2011. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!