Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul szeretnék tanulni,...

Angolul szeretnék tanulni, ezért eldöntöttem, hogy eredeti szikronnal nézek sorozatot. Mondanátok olyat, amiben eléggé érthető nyelven, de mégis tanulhatóan bezsélnek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
How I Met Your Mother, egyszerű a nyelvezete, a sorozat is jó :) Én 6 éve nézem angolul
2011. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Filmet tudok javasolni!

Dreamgirls

2011. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek: és már megértesz mindent a filmben?
2011. jan. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Fordítom is ha nincs jobb dolgom :)
2011. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
How I met your mother - én is ajánlom, nagyon jól érthető és maga a film is jó.
2011. febr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Supernatural is jó ilyen szempontból
2011. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm az eddigi válaszokat !!

de még pár variáció jó lenne hogy legyen miből választani :)

2011. febr. 1. 16:08
 8/10 anonim ***** válasza:

én is How I Met Your Mothert ajánlom, és a Supernaturalt is:9 ezt a kettőt nézem én is.

de ha kezdőbb szinten vagy, akkor inkább Simpsons.:)

2011. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Supernatural a legjobb. szerintem azt a legkonnyebb megerteni meg a south park persze :) south park jo, mert a hivatalos oldalon azonnal akarmelyiket nezheted. meg akarmelyik filmet kabe. pl en mindent megertek egy amerikai szajabol, de egy british szajabol nagyon nehezen. Mondjuk nem tudom egy kezdonek erdemes-e filmekbol tanulnia, bar az hasonlit legjobban a valosagra
2011. febr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tom h régi kérdés, de vampire diaries!! nem is rossz sorozat amúgy sem (főleg ha lány vagy, de van egy csomó fiúismerősöm aki nézi), én nem vagyok valami jó angolból, de megnéztem az első évadot felirattal és már teljesen értem felirat nélkül is a 2.at :P
2011. máj. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!