Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kismama vagyok. Naponta kb....

Kismama vagyok. Naponta kb. fél órám lenne tanulni. Pénzem sajnos nincs magántanárra. Van vmi módszer/könyv stb amivel hatékonyan lehet önállóan angolul tanulni?

Figyelt kérdés
Már többször elkezdtem,de mindig ellustultam...Főleg a kiejtésem és a beszédértés nehézkes. Köszönöm!
2009. febr. 9. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Fel ora naponta az nagyon-nagyon keves, ha tenyleg akarod az angolt tanulni. Ennyi ido alatt pl. par szot lehet csak kiszotarazni, es utana parszor kiejteni, leirni, mondani hangosan.

Konyvtarban gondolom vannak kulonbozo konyvek, kazettak, nezzel be, iratkozzal be, ha meg nem vagy. Ott fogsz talalni jo dolgokat, kolcsonozd ki oket.

Hallgassal zenet angolul, es nezzel angol csatornat is, ha lehet fogni nalad. Olvassal sokat angolul, es forditsd is. Esetleg jelentkezzel be olyan oldalra itt a neten, ahol angolokkal tudnal beszelgetni. Lehet hogy talalsz olyat is, aki magyarul szeretne megtanulni.

Viszont a kiejteshez tenyleg jo lenne tanar is.

Amikor gyesen voltam, nemetbol keszultem nyelvvizsgara, es hozzam egy nemet szakos egyetemista jart, aki nagyon jol felkeszitett engem a nyelvvizsgara, es o nem kert sokat. Esetleg keressel te is diakot, ok olcsobban elvallalnak hetente ha 1-szer megy valaki hozza 1 orara, azt azert biztos kitudnad fizetni, mondjal le valamirol. Hidd el megerne! Es amit megtanit neked, azt utana tudnad 1 hetig gyakorolni.

2009. febr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezzel be erre az oldalra is, ingyen kuldenek szinte naponta angol hazifeladatot! szalai.nori@5percangol.hu

O egy angol tanar no, aki tobb eve sokaknak kuld ingyen angol leckeket.

2009. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. febr. 9. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is csak azokat tudom javasolni amiket az előző kommentelők leírtak. Viszont azért javasolnék pár könyvet: Hesz Viktóriától English Grammar. Magyar leírja az összes nyelvtani tudnivalót és példamondatokkal segít a megértésben. Az Oxford kiadónak is vannak jó könyvei(van egy piros színű, nem tudom, mi a címe) és témakörök szerint veszi át a szóanyagot. Színes képek, érdekes felépítés...ebből biztosan rád ragadna sok minden.


Remélem tudtam valamit segítni. Sok sikert!

2009. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Sikerül tanulnod, haladsz?

2009. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! Még csak odáig jutottam, hogy magamtól ismételgetek....Ha ez megvan, keresek vkit, aki segít felkészíteni, mert jövő májusban vizsgáznék. Köszi az érdeklődést!
2009. aug. 2. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
A www.5percangol.hu oldalara beregisztraltal? Jo leckeket kuld a Nori, erdemes (legalabbis nekem).
2009. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!