Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » TELC-nél hogy kell megírni a...

TELC-nél hogy kell megírni a rövid levelet? (angol). Nem igazán értem hogy szituáció nélkül hogy kell. valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

pl:


LETTER WRITING


You have two different tasks to choose from.Decide quickly whick letter you are going to write as you only have a total 30 minutes to complete the task.


1.A letter of Complaint


or


2.A letter asking for more information


a kettő közül lehet választani. Ugyebár érettséginél adnak egy szituációt h nemvagy megelégedve mondjuk a szállásoddal , de itt nincs semmi...miről irjak panaszlevelet , és a második opció számomra még érdekesebb h miről kérjek több információt .. ezt én találom ki v mi???


nagyon nem értem :S


2011. febr. 18. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Van szituáció.

Nézzd meg a mintafeladatsort. Vagy információt kérsz, és akkor ott a szitu, hogy a nyelviskoláról, vagy panaszkodsz, és akkor meg a következő szitut kell nézni, a videosat, vagy mit...Legalábbis én így értelmezem.

2011. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ?:O akkor nemis 2 levelet kell irni csak egyet? egy hosszut? mert én ugy értelmeztem h kell egy ilyen rövid és az a szituációs meg a hosszu...akkor ezt benéztem :/
2011. febr. 18. 12:05
 3/5 A kérdező kommentje:
ez biztos ? h akkor csak egy levél van ?
2011. febr. 18. 12:11
 4/5 anonim válasza:

1 levelet kell írni


a vizsgán 2 téma közül választhatsz, és mindig van hozzá szituáció


márc.5.-én megyek, pár levelet már megírtam csak tudom :D

2011. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké én elhiszem :D... igy csak jobb :D én majd áprilisban megyek =) szurkolok neked teis szurkolj majd :)
2011. febr. 18. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!