Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezen az oldalon brit, vagy...

Ezen az oldalon brit, vagy amerikai angolt lehet tanulni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 18. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom britet, ugyanis az alap nyelvtant úgy tanítják. És ha azt tudod, az amerikaival sem lesz gondod. Fordított esetben viszont lehetne. :)
2011. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez mindkettore vonatkozik a US-ben is ugyanugy hasznaljak a nyelvtant es az egy nagy ** aki azt mondja, hogy a 3 egyszeru igeidot hasznaljak.. Nem tudom miert van ez a tevkepzet az itteni emberek fejeben. A 12-bol 2 az, ami nagyon ritka, a masik 10 mindennapos... Es forditott esetben sem lenne gond, ez hulyeseg. Mondjuk a britet nem annyira ismerem, sose voltam ott (bar az lenne az utolso hely ahova mennek).
2011. febr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
00:31: ez szerintem csak felig igaz, en a nyugati-parton nottem fel, ott relativ rendesen hasznaltak a nyelvtant (legalabbis a felnottek) de pl a nagyszuleim delen elnek es ott alig ertettem az embereket, mikor beszeltek, az akcentus miatt is, meg azert is, mert nem tudnak angolul :)
2011. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En a nyugati parton toltottem el egy evet, es ebbol indulok ki. Itthon csak azt hallom, hogy tok feleslegesen tanulunk annyi nyelvtant, mert ugysem hasznaljak. Nekem ott elnek rokonaim es ok is azt mondtak, hogy nincs olyan dolog amit ne hasznalnanak. Es persze, hogy vannak nyelvjarasok, mint Mo-on is, csak a US sokkal nagyobb, igy hat tobb van belole es valtozatosabb.
2011. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!