Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Baj lehet abból, ha nem...

Baj lehet abból, ha nem mentem be néhányszor a spanyol szakkörre?

Figyelt kérdés

Mostanában párszor kihagytam. A többiektől hallottam, hogy a tanár már nagyon ideges mivel vagy 4-ről elmentem. Valami olyasmit mondott hogy osztályozó vizsgát kell tennem vagy évismétlés. Ez igaz?


(Mellesleg hozzáteszem hogy azért nem mentem be mert dolgom volt. A tanár biztos elnézőbb lett volna ha szólok óra előtt, de mire bejön már 10-15 perc minimum eltelik, és a buszom meg elmegy addigra ha megvárom. Ráadásul kb minden 3. órára nem jön be. Ez azt jelenti hogy minden második héten legalább hiányzik egyszer. És nem szól ha valami dolga van, még az is nehezére esik hogy a suliba betelefonáljon és megmondja hogy elmarad a szakkör...)


Úgy vagyok vele hogyha neki nehezére esik szólni, akkor nekem is nehezemre esik bemenni. Ráadásul vidéki vagyok, tehát kb 3/4 óra míg hazaérek. A buszok is elég ritkán jönnek. Nem mindegy hogy mikorra vagyok otthon. Kicsit szarul esett már hogy vártam a tanárra és nem jött, közbe már rég otthon lehettem volna 1,5 órája

Amúgy nem sulis tanár, csak ilyen szakköröket tart.


Mi a véleményetek erről?


2011. febr. 18. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!