Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik olasz nyelvkönyvet...

Melyik olasz nyelvkönyvet találod a legjobbnak?

Figyelt kérdés
És miért?
2011. febr. 24. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából egy igazán jó könyvvel sem találkoztam.

Ha a nyelvtani szabályok érdekelnek, akkor a Pons-féle könyvet ajánlom. Az első reakcióm ugyan az volt róla, hogy nemhogy az olasztól, az élettől is elmegy majd a kedvem, de később belejön az ember. Pár feladat ebben is van, de ha ,,begyakoroltatós" könyvet szeretnél, akkor a Chi la dura la vince című lehet jó.

2011. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kanóc ***** válasza:

Katerinov: La lingua italiana

Kedvenc nyelvkönyvem, és nem csak az olasz könyvek között.

Szórakoztató párbeszédek, részletes nyelvtani magyarázatok rengeteg példamondattal, sok feladat. Hátrány lehet, hogy az egész könyv olaszul van. Ha alaposan áttanulmányozod a 25 leckét, akkor mehetsz a középfokú nyelvvizsgára.

2011. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a választ. Az utóbbi könyvhöz remélem van hanganyag is. A Pons-hoz úgy tudom nincs.
2011. febr. 25. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A Pons-hoz azt hiszem, úgy van hanganyag, hogy ha kompletten veszed meg a nyelvtanulós csomagot. (Egy nagy ,,kartonmappában" van több könyv és hozzájuk cd.) De nekem csak a tankönyv van meg.
2011. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2011. febr. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!