Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud olyan német nyelvkö...

Valaki tud olyan német nyelvkönyvet ajánlani ami alkalmat ad otthoni nyelvtanulásra (tanár nélkül) diszlexiával?

Figyelt kérdés
Tehát jó lenne egy ilyen szálybarágós könyv
2011. nov. 4. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

"Szálybarágós"; maximum "szájbarágós"! Bocsi.


Esetleg próbáld ki a Kreatív német tananyagot. A nyelvtani magyarázat mellé millió meg egy gyakorló feladatot találsz. Kezdetnek szerintem jó. Nézz bele és ha tetszik, vidd végig. Közösségi oldalakon ingyen le tudod tölteni. Nekem bevált.

2011. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
diszes vagyok tehát szar a helyesírásom tudom amúgy meg köszönöm
2011. nov. 4. 20:15
 3/12 A kérdező kommentje:
tudsz küldni linket honnan tölthetem le?
2011. nov. 4. 20:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Ide nem írnám le, mivel ez itt nem a reklám helye, és szerintem moderálnák is a választ. Ha fent vagy torrent oldalon, onnan le tudod tölteni.
2011. nov. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
több oldalt is néztem de nem találtam küld el e-mailba(mármint a linket)nekem borzabalazs@citromail.hu
2011. nov. 6. 10:02
 6/12 anonim ***** válasza:

A linket sem tudom neked elküldeni sajnos, pedig hidd el, segítenék ha tudnék. Torrent oldalon biztosan fent találod (hisz én is onnan szedtem le); de viszont csak regisztrált tagok léphetnek be, így ha linket küldenék, rögtön kérné tőled a felhasználóneved és a jelszavad, ami pedig gondolom nincs.


Érdeklődd körbe az ismerőseidnél, hátha valakinek meg van, vagy van elérhetősége az oldalra (megsúgom, nem a leggagyibbak között található, ráadásul meghívó is kell hozzá). Sorry, de csak ennyit tudok tanácsolni. Sok sikert hozzá!

2011. nov. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de milyen torrent oldal mi a neve ncor?
2011. nov. 7. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Talált süllyedt! :-)
2011. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó kezdhetted volna ezzel is van ismerősöm az oldalon már lent is van a cucc
2011. nov. 8. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Én kérek elnézést akkor! Nem tudtam, hogy így utólag még a segítségemért fogok "szégyenkezni". Ne haragudj, hidd el, nem volt szándékos :-)
2011. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!