Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki tanul (t már) a Kreatív...

Aki tanul (t már) a Kreatív angollal angolul, milyennek találja?

Figyelt kérdés
Angolt szeretnék ezzel a módszerrel tanulni. Nektek bevált? Nekem a felsőfok a lényeg. Mellé milyen könyvet használjak kiegészítőként (azt hallottam, hogy a szókincse elég kicsi)? Jobb ez a módszer, mint tankönyvekből, pl. Headwayből tanulni?
2011. febr. 26. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez a módszer jó, én angol tanár vagyok, de mellé feltétlenül a hotline vagy a lifelines c. könyveket vedd végig , amilyen szinten állsz azt a részét! nem sok egy egy könyv ... de így lehet csak megcsinálni, egyébként teljesen jó ha így csinálod!
2011. febr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És miért pont ezeket? Ott van a Headway, English File... egy csomó ismertebb, erről még sohasem hallottam. Viszont nem vagyok tanár, úgyhogy nem tudhatom, melyik a jobb. Most igazából egy 60 órás tanfolyamon vagyok a Katedrában és a Headway Elementary 3. leckéjét vesszük (a tanár azt mondta, hogy a 7. lecke végéig fogjuk a könyvet átvenni a tanfolyam alatt).
2011. febr. 26. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
én Londonban végeztem angol nyelv - és irodalom szakon, és én is tanítottam már Headway könyvből, de a beszélt angolt , a mindennapi szófordulatok ezek a könyvket adják vissza (a hotline vagy a lifelines), headway teljesen sablonos, én nekem ez a tapasztalatom
2011. febr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nézd teszek be neked linket:


[link]



[link]


vagy a hotline:


[link]

2011. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a linkeket! És egy könyv kb. hány lecke, milyen a szókincse? Egy picit írnál róluk, ha ráérsz? Köszi:)
2011. febr. 26. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
persze :) a lifelines 14 leckéből áll, mindegyik kötet, ugye attól függ milyen szintet állsz, annak függvényében veszed a könyvet, kezdő, haladó ... stb, a könyv a hétköznapokból meríti a szókincset, minden témakörvégén kigyűjtött szófordulatok, mondatok amelyek megtanulásával biztos siker a nyelvvizsga, ha pl veszed a New York times weboldalát és a könyvet meglátod, hogy a szavak mennyire ugyanazok, tehát megfelelnek a beszédnek , az írott sajtónak itt a hivatalosabb szavakat tudod megtanulni, a baráti beszélgetések a könyvben a lazább , hétköznapi fordulatokra vezetnek rá. Szerintem ez a legcélravezetőbb, csak kevesen ismerik, kevesen használják.
2011. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!