Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi kerül ennyibe egy ELTE ITK...

Mi kerül ennyibe egy ELTE ITK ORIGÓ B1 komplex nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

A szóbeli 9400.-, az írásbeli 10500.- és a komplex 19900.-, de azt sem értem, hogy a B2 és C1 miért kerül annyiba (24900.- és 27800.-)...

Érdemes egyébként megcsinálni?

Most megyek gimnáziumba és szeretném, ha jó hírem lenne az új helyen. Egyébként teljesen fölöslegesnek tartom.


2011. márc. 1. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
én is annak tartom így külön megcsinálni:D
2011. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne, mivel amit a nyelvvizsgától kapsz az csak papír arról amit tudsz (jó esetben), de egy B1-es nem nagyon ér semmit, főleg, ha gimibe mész, ott tuti el tudsz érni egy B2-eset, de akár többet is (mi osztályunkban "elméleti szinten" több gyereknek is lesz 2 C1-ese, persze ez csak elméleti szint). És arra, pedig, hogy 1-2 évre rá letegyél egy B2-est, túl sok pénz, szerintem.


Persze hírneved lehet belőle, de komolyan, azért kidobnál 20K+-t? Ha jó hírnevet akarsz, akkor nyűgözd le őket a tudásoddal, azzal többre mész.

2011. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem gond a pénz, mert ha sikerül az önkormányzat visszafizeti. Merem feltételezni, hogy képes vagyok egy alapfokocskára, ha 100 pontos angolversenyen 97 pontom lett. :D
2011. márc. 1. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha fizeti, akkor próbálj keresni egy-két próbavizsgát neten vagy angol tanárodtól, ha azok is mennek, akkor akár meg is csinálhatod, szerintem tényleg nem igazán ér semmit se.
2011. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te ez mindenhol ígyvan,hogy visszafizeti az önkormányzat?csak mert én még nem hallottam róla,de jólenne:D
2011. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!