Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Másfél hónap Ausztriában...

Másfél hónap Ausztriában eredményes lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon kezdő szitnen vagyok németből, viszont tetszik a nyelv. Arra gondoltam, nyáron kiutazom oda. Ha semmilyen nyelvtanfolyamon, órákon nem veszek részt, nem dolgozom, csak egyszerűen jól érzem magam, esetleg mindenkivel próbálok beszélgetéseket kezdeményezni, lehet eredménye?

Arra is gondoltam, hogy szerzek addigra ott élő barátokat, akik nem tudnak magyarul, és találkoznék velük.


2011. márc. 7. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapig voltam Németországban, nagyon kezdő nyelvtudással. Mielőtt hazajöttem volna, már úgy, ahogy normálisan tudtam társalogni. Az a fontos, hogy csak németül beszélj.
2011. márc. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szerzel beszélgetőtársakat, és csak németül beszélsz, biztosan eredményes lesz.
2011. márc. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!