Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerulhet 3 honap alatt az...

Sikerulhet 3 honap alatt az angol emelt erettsegi?

Figyelt kérdés
10 eve tanulok angolt, de sajnos eleg gyatran megy. Eltem is angliaban majdnem egy evet, ennek ellenere nem erzem jonak, bar azert sokat fejlodott. Egyetemre kene a nyelvvizsga minel gyorsabban, mert meg az elejen vagyok es kesobb egyre nehezebb lesz. Ugy gondoltam nyaron nekiallok es oktoberben teszek egy emelt angol erettsegit, de oktoberben lesz anatomia szigorlatom , ami kicsit megneheziti a helyzetet, mivel amellett az angolra nem jutna idom. Tehat a nyar alatt felhozhatom magam olyan szintre, hogy oktoberig ne "felejtsem" el es meglegyen a 60%?
2011. nov. 3. 12:16
 1/4 Darkey ***** válasza:
Én azt mondom, hogy szerintem az angolt folyamatosan ismételd. Én 2évig éltem németországba, mostanába alig beszélek németül. És már elég sokat felejtettem sajna:( És ha éltél kint, akkor simán feltudod hozni magad 3 hónap alatt.
2011. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaa, ha csak a 60%-ra mész, akkor simán.
2011. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Darkey ***** válasza:
minek 60%nál több?:D nekem a németem 80%os lett... nem érek vele többet, a bizonyítványba nincs benne
2011. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
60 felett kapok nyelvvizsgat, mivel mar egyetemen vagyok, nem hiszem, hogy gyurnom kene tobbre, annak is orulnek ha az sikerulne.
2011. nov. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!