Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kell személyesen...

Hogyan kell személyesen jelentkezni a TELC (B2) nyelvvizsgára? (ápr.16) Ott helyben is betudom fizetni, készpénzzel?

Figyelt kérdés

Vizsgára való jelentkezésedet megteheted személyesen, e-mailen, faxon, postai úton vagy online. Személyes jelentkezésre a Nyelvvizsgaközpontban van mód, ügyfélszolgálati időben (H-Cs: 13:00-18:00), vagy a választott vizsgahelyen, melyek listáját megtalálod a „Vizsgahelyek” menüpont alatt. Jelentkezni a „letölthető űrlapok” menüpont alatt található dokumentum kitöltésével lehet, mely a befizetett csekk másolatával, vagy az utalásról szóló igazolás másolatával együtt érvényes.


Most akkor mivan ? Le kell töltenem azt a lapot és kitöltve elvinni vagy ott helyben is kitudom tölteni?ÉS hogy tudok fizetni ? Ott helyben akkor nem lehet ? Vagy ott kapok egy csekket és elkell battyognom egy póstára?


2011. márc. 9. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudsz ott venni lapot, kitöltöd, majd adnak egy csekket, amivel elmész a postára, befizeted, és a jelentkezési lapoddal együtt bescanneled és elküldöd e-mailben, vagy kitöltöd neten a jelentkezést és átutalod az összeget, vagy harmadik variációként leadod ott a csekket, de befizetni ott nem tudsz.
2011. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és ha elmegyek onnan a legközelebbi póstára és visszamegyek leadni?...merthogy az eredtit is leadhatom nem ? nem muszáj másolat...

nameg ott a ahol van a nyelvvizsgaközpont biztos van 1-2 pósta..

2011. márc. 9. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és a lapot is VENNI kell ? nem adják ingyen?
2011. márc. 9. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó az is, de nem tudom, én elküldtem nekik

Venni úgy értettem, hogy elvenni:D Nem kell fizetni érte természetesen

2011. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) ma fizettem be
2011. márc. 10. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!