Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt anyanyelvi...

3 hónap alatt anyanyelvi környezetben mennyire lehet megtanulni az adott nyelvet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 00:30
 1/3 anonim válasza:
ha más nyelvet szinte nem is használsz akkor aránylag sokat! Én 4 hónapig voltam kint Németországba cserekapcsolaton és ugy,hogy semmit nem tudtam, maximum bemutatkozni. 1 hónap után nem mondom,hogy folyékonyan de elkezdtünk beszélgetni, megérteni egymást a német nyelven és 5 hónap alatt nagyon jól meg is tanultam.
2011. márc. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
* 4 hónap..elírtam a végén
2011. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 1 éve vagyok Angliában,és az alapfokon túl nem nagyon haladtam..Nagyon sokat számít az is,hogy kinek menyire fog az agya nyelvtanulásban..Vagy mennyire beszélnek körülötte angolul vagy az adott ország nyelvén..
2011. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!