Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német középfoku nyelvizsgára...

Német középfoku nyelvizsgára interneten hol kell jelentkezni?

Figyelt kérdés
PL ösd vagy nem tudom még milyen jó nyelvvizsgák vannak. aki tapasztalt és tudja kérem irjon. köszönöm!!!!!most akarok jelentkezni márciusba remélem lesz vizsga
2009. febr. 21. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mostanában annyi nyelvvizsgának visszavonták az akkreditációját, hogy csakis az Origo-t ajánlom. Ezt tuti elfogadják majd felvételihez, diplomához, míg a többinél ez nem biztos. Én most voltam novemberben, és kellemesen csalódtam. Korrekt javítás volt, a szóbeli is jó hangulatban telt, meg is lett a C-m.

Az ára is barátságos, legalább is a többihez képest.

Itt tudsz jelentkezni, de csak áprilisra már.

www.itk.hu

2009. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sok nyelvvizsga központ van, de tényleg nem mindegy hogy, hogyan választasz!

Én tavaly raktam le elsőre a középfokút az euroexam-nál, és hangsúlyoznám, hogy kiemelten korrektek, barátságosak.

Előtte próbálkoztam az Ecl nyelvvizsgával 2szer is és mondhatom mindig 1-2 %-on múlott.( nem ajánlom)

Aztán ott van még a Telz, ami szerintem nagyon nehéz.

Most az emelt szintűre készülök és az Origot én is nézegettem, korrektnek tartom.

2009. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja igen!! :)

A nyelvvizsgák honlapján lehet jelentkezni, csak ki kell tölteni és már küldheted is, de sztem a márciusira már nem tudsz elmenni, ugyanis magát a vizsgadíjat már kb 1 hónappal előtte elkel küldeni és aztán a következő hónap maga a nyelvvizsga időpontja. Az euroexam-on a legközelebbi nyelvvizsga május 23-án lesz és április 24ig tudsz jelentkezni és befizetni. Utána már csak szeptemberben indítanak.

2009. febr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!