Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy egyszerű, rövid (értsd...

Egy egyszerű, rövid (értsd félA4 oldalon 12 betűtípus) angol nyelvű szöveget hol találok a lovak evolúciójáról?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
google --> ló+evolúció
2009. febr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2009. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: talán akkor már horse + evolution, nem gondolod? ...ez így nem segítség. Szerinted nem ez volt nekem is az első dolgom?

2: Bocs ezt én is megtaláltam de nagyon bonyolult a nyelvezete. Egyszerű kéne!

2009. febr. 25. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:

nem azért de mi azzal a baj, hogy lefordítod magadtól angolra????????

szakmai nyelvekhez is az nyújt segítséget amit tanultál, és előhozod, magyarul, és elmondod más nyelven...

ájjjjjjj

2009. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár ez alapból 2 oldalas, de elég primkó a nyelvezete, és sok bekezdést egyből lehet száműzni, mert csak rizsa.


[link]

2009. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó!=utolsó-1

(utolsó)

2009. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3: Most neked mi bajod? Kértem egy szöveget erre te lecseszel h csináljam magam... Most ezzel az erővel bármielyik kérdésre odaírhatja bárki, hogy oldd meg magad, kérdezz mást, keresd meg magad ... stb. ez az oldal nem erről szól.

4. Köszönöm ez jó:D

5. Te most miről beszél?:S

2009. febr. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!