Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból kellene egy rövid...

Angolból kellene egy rövid fogalmazást irni. Az én kedvenc tévé műsorom cimmel. Hogy melyik nap hány órakor van. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is melyik - bocs, szokásom a nyelvtani hibák kijavítása. - legalább máshol, suliban stb. nem szólnak majd rád. :) dogában jól jön majd!


My favourite TV-programme is HIMYM as known as How I Met Your Mother. It is a famous American series which takes place in New York city nowdays. Every episode starts 30 years later as Ted the storyteller starts telling a new story to his kids about how he met their mother - as stated in the title.


It is aired on Comedy Central every Monday from 8 p.m. and the channel repeats episodes other days as well.

I like this series especially becouse of the hilarious characters or just simply becouse of the legen - wait for it - dary stories that happened to the guys.


Awesome actors great storyline, a definetly must to see show.


Lehet túl rövid, és lehet nem is nézed. De én őket imádom. Azt hiszem a Dexter túl sok lenne suliba és az túl beteges fogalmazás lett volna.


jah és gyors memo:

melyik, ilyen olyan mindig LY

viszont muszáJ!


Azért gyakorold az angolt, meg lehet nem is írod le amit most írtam, de ehhez hasonlót szerintem Te is tudsz írni ez alapján!

2011. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!