Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanád? (német)

Lefordítanád? (német)

Figyelt kérdés

Matekórán:

Bárcsak ne venne észre! Bárcsak vége lenne már az órának! Bárcsak megtudnám oldani a feladatot! Bárcsak egyszer megérteném a matekot! Bárcsak már szünet lenne!


Hétvége:

Unatkozom. Elolvashatnám az újságot, tévézhetnék, felhívhatnám a Pétert. Le kéne vinni a kutyát is. Meg kéne írnom a házi feladatot is. De semmihez sincs kedvem. Mért kéne nekem mindig valamit csinálni? Miért ne unatkozhatnék egyszer!


A fogadáson:

Megkínálhatom Önt egy kis tortával ? Kaphatnék még egy kis mustárt a húshoz ? Megmutatná kérem, hogy merre van a mosdó? Megkérhetném Önt arra, hogy hozzon nekem egy tányért? Szabad itt dohányozni ??


Előre is nagyon szépen köszönöm !!


2011. ápr. 8. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Unterwegs ;) Van benne szókincstár és nyelvtani útmutató is a leckék végén.


Ezek szerint nem vagy kezdő, és ilyen alapfeladattal el kéne tudnod bánni. Szerintem, inkább írd meg és kijavítjuk, de ennyire lusta ne legyél.

2011. ápr. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!