Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen érettségire felkészítős...

Milyen érettségire felkészítős angol könyvet ajánlanátok nagyon alapos felkészülésre?

Figyelt kérdés
Továbbtanulásom céljából szeretném nagyon jól megírni az érettségit és igazából nem vagyok olyan hú de nagyon jó angolból... tanárra sajnos nincs pénzem.... otthoni gyakorlás ls tanulás szempontjából lenne fontos... :)
2011. ápr. 8. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


*****


Nekem ez a könyv nagyon sokat segített:) Én nyelvvizsgára készültem fel belőle. No meg az 1000 kérdés, 1000 ezer válasz szóbelire.


De ne izgulj, az érettségit nem olyan bonyolult jól megírni:) Fog menni ha tanulsz rá!


L/19



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a Tame Your Monsters sorozatból készülök szerintem jó.A halgatási része elég nehéz és ingyen letölthető.

Kéz és lábtörést:)

2011. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!