Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen ruhában kell menni...

Milyen ruhában kell menni TELC vagy ECL nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
kényelmes.
2011. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igazából tökmindegy. Illik egy kicsit elegánsabban menni, tehát nem valami szakadt farmer póló kombó.. :)

De ez a legkevesebb. :)

2011. ápr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Írásbelire majdnemhogy mindegy, szóbelin is sokan sima ruhában vannak, én azért felvettem egy sötét bársony gatyát, egy fehér inget, rá pedig egy elegánsabb felsőt, persze ha van időd átöltözni.
2011. ápr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ehhez kell igazodni mindig:

Ha a bemagolt szövegeidbe benne van az hogy mi van most jelenleg rajtad, akkor abba menjén nehogy ott kelljen egyből kigondolnod, hogy jaj a jeans most többes számban hasznáatos nem kell elé névelő stb. :)

2011. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem marad a farmer + póló + pulcsi :)
2011. ápr. 17. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Én csak azért mondtam ezt, mert a vizsgapartneremmel még megkaptuk a ruhás vásárlásos témát, s ő azt mondta hogy most szmoking van rajta, erre egy farmer, fekete rövid ujjú volt. :) Szóval kicsit nem szmoking volt xD
2011. ápr. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem ilyenkor a farmernadrág és egy színes ing a nyerő. Nem szeretek nagyon kiöltözni.
2011. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
illik elegánsabban
2011. máj. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Igen illik egy kicsit elegánsabban menni, de nem kötelező. Én a december-január időszakban vizsgáztam, amikor hideg volt, és mivel messziről mentem vonattal nem annyira érdekelt milyen elegáns vagyok mintsem megfagyjak :D

Mindenesetre, mind2 meg lett -> nem a ruhát nézik.

2011. máj. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy fekete farmerben és egy kicsit elegánsabb felsőben voltam telcen. Volt, aki majdhogynem szakadt ruhában volt, de a fiúk szinte kivétel nélkül öltönyben.

De amúgy a telcesek külön írják, hogy kényelmes ruhában menj. De engem 2 mama vizsgáztatott és azért ők is ki voltak csípve.

2011. máj. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!