Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megakadályoz vkit vmiben...

Megakadályoz vkit vmiben (angolul? )

Figyelt kérdés

to pretend sb from doing sg

to stop sb from doing sg

to keep sb from doing sg


2011. ápr. 26. 05:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Most mi az eredeti kérdés? Egyébként csak az első 2 stimmel, harmadik szerintem nem.
2011. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, mégiscsak jó a harmadik. Valamiért egészen mást olvastam. Akkor most az a kérdés, hogy milyen szinoníma van még rá?
2011. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elso rossz, azt jelenti hogy tetetni valakit.

Masodik, "megallitani"

Harmadik, "tartani tole"

Masik ket jo szo meg a "prevent, hinder"

2011. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az első prevent akart lenni, csak elgépeltem
2011. ápr. 26. 19:06
 5/6 anonim válasza:
a prevent = megelőzni
2011. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolso,

Igen, az egyik jelentese, de olvass tovabb.

prevent v

keep from happening or arising; have the effect of preventing; "My sense of tact forbids an honest answer" [syn: forestall, foreclose, preclude, forbid]


prevent from doing something or being in a certain state; "We must prevent the cancer from spreading"; "His snoring kept me from falling asleep"; "Keep the child from eating the marbles" [syn: keep] [ant: let]

2011. máj. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!