Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelveket érdemes a...

Melyik nyelveket érdemes a LEGKEVÉSBÉ megtanulni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Remélem a kedves válaszolóknak megy a magyar szövegértés és csak a kérdésre válaszolnak! Nem úgy, mint sok-sok hasonló kérdésre.
2011. ápr. 28. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%

15:12

Tudom és azért is irtam :D

2011. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Kínai...
2011. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

A megtanulhatóság szempontjából nem érdemes azt a nyelvet tanulnod, ami nem tetszik, vagy amit nem szeretsz, kivéve, ha az éppen az angol.

A pénzkereset szempontjából nem érdemes tanulni a távoli és egzotikus nyelveket, a holt vagy mesterséges nyelveket és a kínait.

Ismerkedés szempontjából nincs olyan nyelv, amit nem lenne érdemes tanulni.

2011. ápr. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem navahóval, enyeccel (talán száz beszélője, ha van), hettita nyelvvel, bennszülött nyelvekkel úgy alapból nem mész túl sokra. Amit egyszer megnéztem és rémálomnak tűnik, az a grönlandi ezskimó nyelv, olyan szavak vannak benne, hogy azokhoz képest az ilyen Landwirtschaftsausstellung-típusú német szavak lóf*sznak se tűnnek...
2011. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!