Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Letudná ez valaki nekem...

Letudná ez valaki nekem fordítani németre? Magyarországon eddig minden munkahelyemen jól teljesítettem, bármelyik helyemre visszavárnak. Könnyen tanulok és szeretem a szakmámat.

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 15:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a nyelvtudásom alapfokú, ami biztos nehézségeket okoz önöknek, és nekem is. Azért én szívesen belevágnék! Kérem tájékoztasson, hogy dolgozik-e önöknél magyar ember, aki az elején a segítségemre lehetne! Amennyiben vállalnák a nehézségeket ezerszer meghálálnám szorgalmammal, becsületességemmel. Természetesen a reggeli hívásnál jobban tudok németül, csak bömbölt a tv, és recsegett a telefonvonal. Hálás köszönet Önnek!
2011. okt. 27. 15:32
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a két tömböt kéne, csak nem fért el egyben.Köszönöm szépen, anak aki segít!
2011. okt. 27. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Bis jetzt habe ich auf meiner allen Arbeitsplatz gut geleisten, ich kann auf meine irgendwelche Arbeitsplatz zurückgehen. Ich lerne gern und ich mag meinen Beruf.


Leider ist mein Sprachkenntniss grundstufig, es kann für Sie sicher Schwierigkeiten machen, für mich auch. Ich beginne es aber gern! Bitte, informieren Sie mich, wenn es ein Ungarischer bei Ihnen arbeitet, der mir helfen könnte. Wenn Sie diese Schwierigkeiten übernehmen würden, würde ich es bedanken mit meinem Fleiß und meiner Ehre. Natürlich kann ich besser sprechen, als am Morgen, aber mein Fernseher hat Lärm gemacht und der Telefonschluss hat gekracht.

Vielen Dank für Ihnen!



nem biztos hogy jó, elég nehéz szöveget adtál, azért remélem, kb stimmel... :)

2011. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

NO...nem oan nehéz ez leforditanyi

na

Sori ? A spráhém bézik ...ÁJ fink iz a bigg problema 4u

én want rabotájet.please küldeni informácje van-e on there ungarische betyár who upamacs 4me.ifju szponzored mi

áj gávárity:áj givju seksz rabotajut 4u.Ifju kollmi gut morgen ájem mács more fresher.. dánke SÖR.


10telettel:

Der Alte


NO ezt küldje.. el tuti ,megvan a állás.

Ha , megvan a állás10% osztalékot kérnék ha lehet

2013. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézést én csak a második tömböt forditottam le
2013. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az első tömb leforditása már az én német nyelv tudásomat meghaladta.
2013. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!