Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orlando Bloom-os interjúnak...

Orlando Bloom-os interjúnak leríná valaki a tartalmát magyarul? *-*

2011. máj. 1. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ellen gratulál a gyermeke születéséhez.

Orli elmeséli, hogy korához képest milyen hatalmas a baba, meg hogy hány kilóval született(sokkal!).

27 óra vajúdás, minden percében a felesége mellett volt. Mikor mondta, h ki kell mennie a vécére, a felesége alig hagyta, hogy elhagyja a szobát:DD

Ellen viccelődik azzal, h ők ketten összejöhettek volna, és most csalódott.

Orli rögtön kapcsol, és mondja, hogy te házasodtál meg előbb, a feleségemmel csak a te hiányodat pótolom.

Erre Ellen bocsánatot kér, hogy összetörte Orli szívét.(Ellen leszbi egyébként.)

Ellen gratulál a házasságához, a gyerekéhez, elképesztő, hogy Orli végig ott volt, és a felesége nem kért fájdalomcsillapítót a szüléshez. (Természetes úton szült gyógyszerek nélkül.) Aztán azt boncolgatják, vajon mért döntött így. Orli kifejti, hogy milyen erős nő a felesége, talán ezt akarta bizonyítani:D

A következő kérdés, hogy a baba nagyon gyönyörű, kihez hasonlít inkább?

Orli: "Háhháá. A kisfiú cuki, nagyon, nagyon cuki."

Ellen mutat Orliról egy babakori képet, Orli meglepődik: ”Honnan szerezted te ezt?”

Ellen: "Sokáig azt hittem, mi ketten összeházasodunk, összegyűjtöttem néhány dolgot…"XD

Ellen: "A babátok is így fog ám kinézni. Nézz csak erre a képre, olyan cuki... És így folytatjuk egészen napjainkig" (Orli gyerekkori képeinek a vetítését, csak viccel)

Aztán Orli szeméről beszélnek: "Nézd meg, most is ilyen szemeim vannak!"

Orli elismeri, hogy nagyon helyes a kissrác a képen (magyarán nagyon helyes kissrác volt:DD)

Aztán beszélnek a feleségéről, szupermodell Miranda Kerr-ről - Orli viccesen: "Úristen, de félek milyen képek jönnek, adj egy percet"

Ellen: Igaz, hogy a feleséged szülés után 3 hónappal már újra modellkedett?

Orli: Igen, valóban ilyen őrült.

AZtán arról beszélnek, a felesége milyen gyorsan milyen jó alakba került a szülés után, és ez mennyire elképesztő.

Orli: "Folyamatosan csipkedtem magam: ez itt az én feleségem!"

Ellen újra gratulál, és ennyi.

2011. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hűűű.nagyon szépen köszönöm h vetted a fáradtságot*-*
2011. máj. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!