Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam írásbeli nyelvvizsgán...

Euroexam írásbeli nyelvvizsgán mekkora a szigor?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy mennyire veszik szigorúan az időkeretet, van-e ráhagyás? Mint a börtönőr, sasszemmel figyel a vizsgabiztos, vagy laza, elnéző?
2011. máj. 9. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsgáknál igen, szigor van, nincs semmiféle elnézés, ha 60 perc van megadva, akkor 60 percet kapsz.
2011. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem is kifejezetten a 60 percre gondolok, mert aki annyi idő alatt nem tud befejezni egy adott feladatot, hát az meg is érdemli. Hanem pl. a 10 perces feladat. 600 másodperc után ki kell ejteni a tollat, vagy várnak azért 627 másodpercig? Ilyenre lennék kíváncsi.
2011. máj. 9. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Úgy bírom, hogy mindenki azt hiszi, az élet olyan, mint a középiskola volt. :D:D


Igen, vasszigor van. Nem a tanárbácsi lesz ott, akinek a szíve szakad meg ha nem sikerül a vizsgád, mert olyan kedves, drága egyetlen nebuló vagy. A vizsgabiztosok (igen, többen vannak) vannak ott, akiknek egy vagy a sokból, aki miatt megint dolgozni kell hétvégén. Ha megbuksz, mész újra, megint van munkája, tehát tök jó. Semmiféle elnézés nem lesz.


Közép,-és felsőfokúzni is ott voltam.

2011. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja igen, az lemaradt, hogy nálunk előre közölték, hogy ahogy megszólal az óra, tollat eldobni, mert aki nem, az nem adhatja be. Ha hiányzik a szó vége, akkor istenem, majd kitalálják.


Lehet persze, hogy a bent lévő biztos volt a 2 legnagyobb seg@fej, aki ott dolgozik, ezt nem tudhatom, de nekem ilyen volt.

2011. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ellentmondásba keveredsz saját magaddal. Mert azt írod:


"A vizsgabiztosok (igen, többen vannak) vannak ott, akiknek egy vagy a sokból, aki miatt megint dolgozni kell hétvégén."


majd ezt írod


"Ha megbuksz, mész újra, megint van munkája, tehát tök jó."


Ez ellentmondás. Akkor most szeret, amiért ott vagyok, vagy nem szeret, mert hétvége van? Maradjon ez költői kérdés.


Így hát köszönjük, majd értesítjük! Viszlát!

2011. máj. 9. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
hát az én vizsgámnál nem volt vasszigor. az idő után mondták h jó akkor most mindenki fejezze be,de volt aki mellett ott állt fél percet a tanár hogy még 1-2 dolgot gyors betudjon írni
2011. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Látod, előző kolléga, lehet ezt nem pökkhendien és/vagy lenézően leírni. ;)

2011. máj. 9. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ott felsőfokúztam angolból. Az Euroexamben pont az a szívatás, hogy a feladatok sem valami könnyűek, de rohadt kevés időd van rá. Gondolkodni sem volt időm, reflexből írtam ami jött, és mindig 1-2 perc maradt csak a végén, gyorsan átlapoztam, hogy kimaradt-e valami, aztán be is kellett adni. De szerencsére meglett.
2011. máj. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!