Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány százalékot lehet javítani...

Hány százalékot lehet javítani német közép érettséginél a szóbelivel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akár egy jegyet is, de kb. hány százalékot?
2011. máj. 10. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly 89% lett az írásbeli,max pontos szóbelivel 91-re javítottam,tehát 2 %-ot.

Attól függ,mennyi az írásbeli eredmény,minél magasabb,annál kevesebbet lehet rajt felhúzni.

2011. máj. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A [link] a vizsgaleírások oszlopában megtalálod a max. pontszámokat, ebből pedig egy matematikaérettségi büszke tulajdonosaként már magad is ki tudod számolni.
2011. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi. Második.. nincs matekérettségim, és bőven elég lett volna, ha mondassz egy százalékot, a csípkelődő beszólások nem kellenek.
2011. máj. 10. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért nem mondok százalékot, mert megmondtam, hol találod meg hozzá az adatokat, én nem tudom fejből, és nincs is időm pdf-eket nyitogatni, de ennek az információnak a birtokában már te is ki tudod számolni. Nem kell hozzá matekérettségi. Ne haragudj, a segíséget megadtam, a munkát nem akarom helyetted elvégezni. Viszont ha megnézed, pontos válaszod lesz, és nem találgatásod.
2011. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!