Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan mutassam be németül a...

Hogyan mutassam be németül a családomat és magamat alap szinten? A mondatokat leírtam lent, csak le kellene fordítani nyelvtanilag helyesen.

Figyelt kérdés

1993.01.16-án születtem. X faluban lakom. A szüleim elváltak, ezért az apámmal és nagymamámmal élek. Van egy nővérem és egy öcsém, akikkel kéthetente találkozom. A nővérem egyetemista, az öcsém általános iskolába jár. X városba járok iskolába.

Körülbelül ennyi elég lenne, segítsetek!


2011. máj. 16. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ich bin auf 1993.xy geboren. Ich lebe in X. Ich ficke deine Mutter, so deine Großmutter und Vater. Ich heule Kokain. Ich habe eine Schwester, wer Hure/Straßenmädchen ist, und eine Bruder. Ich treffe jeden zwitte Woche mit ihnen. Meine Schwester ist eine Studentin, und meine Bruder ist ein Schüler. Ich gehe in die Schule zu X.
2011. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valaki kijavítaná, hogy mit hibáztam? Tudom, hogy nem jó, de legalább megpróbáltam :P

Ich bin am 16.(sechzehnten) Januar

1993(neunzehnhundertdreiundneunzig) geboren. Ich lebe im Dorf X. Meine Eltern sind geschieden, darum wohne ich mit meinem Vater und meiner Großmutter. Ich habe eine Schwester und einen Bruder, mit wem wir uns jede zwei Woche treffen. Meine Schwester ist eine Studentin, mein Bruder geht in die(?) Grundschule. Ich gehe in die Schule in X.

2011. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó poén, mondhatom, azért teljesen hülye én sem vagyok!
2011. máj. 16. 20:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Ich bin am 1993.01.16 geboren. Ich wohne in X. Meine Eltern haben sich scheiden lassen, deshalb lebe ich mit meinem Vater und meiner Großmutter. Ich habe eine Schwester und einen jüngeren Bruder, mit denen ich mich zweiwöchentlich treffe. Meine Schwester ist Studentin, mein Bruder besucht die Grundschule. Ich gehe in die Schule in X.


ez tuti jó.

2011. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így igaz, a 20:40-es a jó.
2011. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. máj. 19. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!