Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angolt meg lehet tanulni...

Az angolt meg lehet tanulni nyári szünet alatt?

Figyelt kérdés
4-es vagyok belőle, de csak azért, mert nagyon szorgalmas vagyok. Ezt ig. helyettes is elmondta és hozzátette, hogy félt engem, mert az angol érettségi 80%-a írásbeli, nyelvtan. Én pedig szeretnék ha nem is kitűnően, de olyan irányba megtanulni külföldi nyelven, hogy vizsgázhassak belőle - és itt nem csak az érettségire gondolok.
2011. máj. 21. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Most itt mi a probléma ? 4-es vagy, addig oké, de milyen szinten? Akarsz érettségizni? Ha mondjuk most kezdted az angol akkor valószínűtlen, hogy letudsz belőle most érettségizni, de vagy egy jó alapod, akkor igen. De semmit nem írtál, hogy milyen szinten vagy, vagy egyáltalán mit szeretnél ?
2011. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát megtanulni az angolt... ez érdekes kifejezés. Valamennyire csak tudod, ha négyes vagy. a 0-ról szerintem nem lehet.

és milyen szintre akarod? anyanyelvi, társalgási vagy...?

De szerintem neked egy angol beszélgetőpartnerre lenne szükséged. esetleg írj e-mailt és akkor beszélhetünk angolul :D

14/L

2011. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!