Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki nekem kijavíta...

Segítene valaki nekem kijavítani egy angol dolgozatot? Cserébe némettel kapcsolatban és is szivesen segítek, ha valakinek szüksége van rá.

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, mert nem tudok nagyon jól angolul, megírtam egy dolgozatot, viszont tele van hibával és így nem adhatom be. Nem tudom kihez fordulhatnék és félek, hogy elvágnak. Ha van időtök, nagyon hálás lennék és én is tudnék bármiben segíteni némettel kapcsolatban
2011. máj. 21. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Segítek szívesen, írj privit, és küldd el mailben! :)
2011. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd írj ide, ha már elküldted! Nem szoktam olyan sűrűn nézegetni az e-mailjeimet. :)
2011. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

szia, koszi szepen, elkuldtem a linket ahonnan le tudod tolteni, de it is feltuntetem


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 21. 19:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd kicsit később átnézem. Ezt az egészet te írtad magadtól?:)
2011. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen... s nagy kinok közt elolvastam az eredeti művet is....
2011. máj. 21. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
És milyen szinten állsz angolból? Vagy mit tanulsz? Egyetemre jársz már?:) Majd írok ide, ha kész vagyok vele, el fog tartani egy ideig szerintem :)
2011. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát első éves vagyok a Bábes-Bólyain, német-angol szakon. A német sokkal jobban megy, igy az angolt egy kicsit elhanyagoltam... s magasabb szinten is veszik, mint ahogy számítottam rá


Nagyon köszi, hogy foglalkozol vele :) hétfőn vizsgám lesz ebből a tantárgyból... :-S

2011. máj. 21. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Eddig a feléig jutottam el, holnap folytatom :) Elküldjem addig, amíg megvan? Írd le akkor a címed! :)
2011. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen :) nem szukseges, eler egyben is. privin leirom a mail cimem. szep estet
2011. máj. 21. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!