Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akinek van egy kis ideje...

Akinek van egy kis ideje nézze át a fordításom? (magyar-angol)

Figyelt kérdés

Kedves Szerkesztő,


Szeretnék megkérdezni néhány dolgot Dominic Toretto-ról. Véleményem szerint Dominic Toretto tehetséges színész és nagyon népszerű. Dominic Toretto nagyon jól játszott a Fast & Furious 5-ben.


Először is, szeretném tudni, mit mondott Dominic Toretto a Fast & Furious 5-ről? Másodszor, tudni szeretném, hogy igaz e, hogy lesz következő része a filmnek? Harmadszor meg tudná mondani nekem, hogy mi Dominic Toretto kedvenc filmje. Ki Dominic Toretto kedvenc színésze vagy színésznője?


Nagyon szépen köszönöm a segítséget, Tisztelettel: XY

----------

Dear Editor,


I would like to ask a few questions about Dominic Toretto. In my opinion Dominic Toretto is talented actor and He is very popular. Dominic Toretto played very well in the Fast & Furious 5. I like Dominic Toretto and I like Dominic Toretto’s film.


First, I would like to know what did Dominic Toretto say about the Fast & Furious 5? Second, I wonder if it is true that will be next part of the film? And Dominic Toretto is going to play in the next part? Third, could you tell me that what Dominic Toretto's favourite film? Who is Dominic Toretto's favourite actor or actress?


Thank you very much for your help; Yours faithfully XY


2011. máj. 22. 13:59
 1/4 anonim válasza:

Szerintem: is A talented actor (részlet kérdés)

I like Dominic Toretto’s film = films (gondolom több van neki)

First, I would like to know what did Dominic Toretto say about the Fast & Furious 5? = First, I would like to know what Dominic Torrento said aboute the F & F. (nem kérdő mondat!)

I was wondering, is it true that there will be a next part of the film?

And Dominic Toretto is going to play in the next part? = Is D T going to play...?

Third = moreover + nem kell that a what elé

Ez az én véleményem. Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem második bekezdésben: First , Second , Third helyett Firstly , Secondly , Thridly szebb. I wonder if it is true that there will be... ; favourite film is?
2011. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen az utolsó valóban lemaradt! fordított szórend van ott is
2011. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dominic Torretto-t írhatod Vin Dieselnek(ő játsza Dom-ot), vagy He-nek. bekezdésekhez szavak: furthermore, however, on the other hand.

vélemény nyílvánítás: as I see, in my opinion, i think, as far as i'm concerned.

2011. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!