Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az hogy "mojo"?...

Mit jelent az hogy "mojo"? (angol szövegekben láttam)

Figyelt kérdés

Valami szleng? mert sehol sem találtam fordítását. pl egy dalszövegben: "my mojo so dope"

de máshol is láttam már.


2011. máj. 24. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vonzerő
2011. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mojo jojo
2011. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megtalálja a varázslatot abban, amit csinál. (My mojo so dope = Megtaláltam a varázslatot a kábítószerben.)
2011. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vree ***** válasza:

^Nem értek egyet, szerintem a "so dope" azt jelenti hogy "nagyon pöpec, nagyon ott van".


mojo az kb. "sárm" ahogy az első mondta.


tehát "my mojo so dope" azt jelenti hogy a srác nagy királynak meg sármőrnek képzeli magát. (mondjuk dalszövegben még elmegy az ilyen önreklámozás.)

2011. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet ez is, de a "mojo"-nak még számos jelentése van, a szövegkörnyezettől függően. Pl.: "Mojo means "finding the magic in what we do". To have "lost your mojo", refers to a loss of inspiration or creative genius; a loss of that special spark."
2011. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
KID CUDI: D
2012. márc. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Japánul a mojo szó azt jelenti hogy népszerűtlen, nem is biztos hogy vannak barátai, olyan mint Magyarországon az otaku! 🗾 Zárkózott, nem értik meg, hülyének és furcsának nézik, stb.! Én is az vagyok és nagyon rossz, magányos érzés, mégis jobb lesz az én életem mint azoké, akik bántanak emiatt! Már csak az tart életben, hogy tudom: szép lesz a jövőm! :)
2015. jan. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2016. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A vonzerőm olyan titkos.
2016. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem a varázserő közelebb áll hozzá, amiben benne van persze a sárm is, de a lényeg, hogy mindenhatónak érezhető képesség (amiből következik a vonzalom), amely tulajdonképpen egy ilyen egyszerű egyenlettel írható le: képesség --> önbizalom
2017. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!