Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo nyelvvizsgánál milyen a...

Origo nyelvvizsgánál milyen a szóbeli rész?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Hello. Nem írtad le,h milyen nyelven és milyen fokon.Én német felsőfokon voltam.Ott van egy pár perces elbeszélgetés általános témákról,majd képről kell beszélni,aztán szituációs gyakorlatok és végül egy magyar nyelvű magnó meghallgatása után vissza kell mondani a szöveget.Sok sikert.
2011. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oh tényleg az lemaradt. angol középfokról lenne szó :)
2011. máj. 28. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elején 1-2 bemelegítő kérdés , tőlem megkérdezték mivel jöttem, mikor. Más nem ugrik be, de ez olyan mint érettségin, hogy ráhangolódj:D

Aztán húzol 2 képet, és választasz egyet , arról kell beszélni. Végül van egy szituáció, amit az egyik vizsgáztatóval kell "eljátszanod". Ugye 2 személy van bent, az egyik, akivel beszélsz, a másik csak jegyzetel és figyel.

Sok sikert!

2011. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja igen, ez a beszédkészség része volt.A beszédértésnél angolul hallgatod a szöveget és magyarul kell válaszolni magyar kérdésekre.
2011. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz róla,hogy nehéz megcsinálni?
2011. máj. 28. 15:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.:D Ha a magnó nagyon jól sikerül, akkor szinte garantált a siker, mert a beszélgetésnél kedvesek, megadják a pontokat - legalábbis sok helyen ezt hallottam.:) Ismerősöm 2 sikertelen ecl szóbeli után ment oda és sikerült neki. Van olyan is , akinek sokadjára sem sikerült, szóval ez egyénfüggő, de neki is mindig a magnón múlt. Ott kell nagyon figyelmesnek lenni,a beszélgetésnél meg magabiztosnak és akkor nem lesz gond.:)
2011. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!